سریال واکینگ دد

آخرین خبر

تاریخ پخش قسمت بعدی مردگان متحرک

ثانیه                دقیقه                ساعت                 روز

2018 02 26 5 30 00

نام قسمت بعدی

Honor

شاید برای بعضی از دوستان این سوال بوجود آومده باشه که Spin Off اصلا چی هست؟

اول از همه من باید ذکر کنم که اسپین آف با وب اپیزود فرق داره . اسپین آف خودش یک سریاله بر مبنای یک سریال دیگه اما وب اپیزود خلاصه ایی از فلش بک های قضایای یک سریال هست.

اسپین آف در حقیقت سناریویی هست که بر مبنای مضمون بازی ویدئویی فیلم یا سریال اصلی ساخته میشه و جزئیات بیشتری رو از یکی از ابعاد اون فیلم بازی یا سریال اورجینال به معرض نمایش میزاره و روایتگر داستان متفاوتی هست اگر چه ممکنه شامل شخصیت هایی از همون سریال اصلی هم باشه. مثل سریال “orjinals” که در حقیقت اسپین آفی برای سریال ” خاطرات خون آشام” هست. منظور از اسپین آف دد واکینگ دد هم یک چنین سناریویی هست که روی همون محور سریال The Walking Dead حرکت میکنه ولی از زاویه ی دیگه ای به اون اوضاع آشفته آخر الزمانی نگاه میکنه.

The-Walking-Dead-Spinn-Off "  SPIN OFF  "  سریال WALKING DEAD در حال ساخت است

 

Spin Off سریال محبوب  واکینگ دد در حال آماده سازی است و بر طبق اخبار بدست آمده این Spin Off بیشتر بر روی زندگی بازماندگان در آخر الزمان زامبی تمرکز خواهد داشت تا نشان دادن چهره های کریه و ترسناک مردگان متحرک. بر اساس شواهد بدست آمده داستان این اسپین آف در لس انجلس به وقوع می پیوندد و طبق گفته های رابرت کرکمن این اسپین آف قرار است اوضاع دیگر نقاط جهان در این دنیای آخرالزمانی به تصویر بکشد بنا به گفته های یک منبع موثق یکی از شخصیت های فصل اول سریال در این اسپین آف حضور خواهد داشت اما نامی از آن شخصیت برده نشده. در حال حاضر نام رمز این پروژه اسپین آف Coblat است . و اما معرفی مختصری از چند شخصیت داستانی این سریال :

 

 

Sean Cabrera : یک معلم ۴۰ ساله است که از همسرش جدا شده است .شان یک پسر به نام Cody از همسر سابقش دارد او مرد خوبی است و تلاش میکند تا در زندگیش با همه رفتار خوبی داشته باشد. (Cliff Curtis قرار است ایفاگر نقش این شخصیت باشد.

 

 

Nancy Tomkins: نانسی در همان مدرسه ای که Sean تدریس میکن به عنوان مشاور تحصیلی مشغول بکار است نانسی صاحب دو بچه به نامهای نیک و اشلی است که Frank Dillane و Alycia Debnam Carey نقش آنها را ایفا میکنند. نیک به موارد مخدر اعتیاد دارد و سعی میکند تا اعتیادش را ترک کند اشلی اخلاقش کاملا برعکس نیک است و دلش میخواهد لس آنجلس را ترک کند و به Berkeley برود.

Andrea: همسر سابق Sean هست که به همراه Cody به لس آنجلس نقلمکان کرده است کدی به خاطر جدایی پدرش از مادرش آندریا به شدت از پدرش عصبانیست.

 

Matt : دوست پسر اشلی است.

 

Art: مدیر مدرسه ای هست که Sean و Nancy در آن کار میکنند اخبار محلی که از شیوع یک فاجعه خبر داده باعث نگرانی آرت شده است.

 

Tobias: به نسبت سنش از فهم و ادارک بالاتری برخوردار است و عقیده دارد که این فاجعه به معنی پایان جهان است.

 

Casper : دوست صمیمی نیک و وارد کننده ی مواد است.

پوستر رسمی این سریال هم منتشر شده است.

10538058_786218821458193_7381656136716410047_n "  SPIN OFF  "  سریال WALKING DEAD در حال ساخت است

 

با این حساب باید منتظر سریال دیگری همچون WALKING DEAD باشیم نظر شما چیست؟ آیا این سریال هم می تواند جذابیت های WALKING DEAD را تکرار کند؟

درباره ی نویسنده : ARVIN

شما بايد دروازه‌هاتون رو بسته نگه داري - چرا؟چون حالا ديگه فقط بقا مهمه به هر قيمتي که شده . آدماي اون بيرون هميشه دنبال يه فرصتي هستن دنبال اينن که از نقطه‌ضعفتون سوءاستفاده کنن ...معيار سنجش‌شون اينه که چي ميتونن از شما بگيرن اينه که چجوري ميتونن از شما براي زنده‌موندن خودشون استفاده کنن پس اينکه بخواي الان آدم‌ها رو به همچين جايي پناه بدي... ریک گرایمز

  • درج دیدگاه
  • دیدگاه

[popuppress id="19960"]