طبق سنت های قدیمی این سریال در هر قسمت که نه ولی در  قسمت های مختلف  چند شخصیت یا شخصیتی از بین میرود که آن به خودی خود باعث جذابیت سریال می شود، اما انگار قضیه از این پیچیده تر شده و شایعه و گمانه زنی در مورد مرگ  بازیگران زیاد شده با ما همراه باشید تا تمام جواب های خود را بگیرید، اسپویل از کمیک

به سراغ اولین نامزدمان میرویم، او کسی نیست جز پیتر اندرسون. همانطور که در قسمت قبل خوتان مشاهده کردید بین پیت و ریک درگیری لفظی و فیزیکی اتفاق افتاد، در کمیک هم همین اتفاق می افتد. حوادثی زنجیره ای از اتحاد تشکیل داده اند تا منطقه ی امن اسکندریه را به یک ویرانه تبدیل کنند، واضح است که ریک و پیت نمیتوانند در یک محل زندگی کنند و این نیز روشن است که ریک به فکر ترک منطقه افتاده است و این امکان نیز وجود دارد که نویسندگان به فکر این هستند که داستان را از کمیک این سری طولانی تر کنند که در آن ما شاهد کشتن پیتر به دست ریک خواهیم بود .

 

نامزد بعدی دیاناست که همگان با نام او آشنایی کامل را دارند، ریک و دیانا احتمالا دیگر هرگز همدیگر را نبینند و این یک مشکل است که اگر دیانا بمیرد کنترل اسکندریه به دست چه کسی می افتد؟!حتی بیشتر از این احتمال دارد که شوهر دیانا نیز به همراه او بمیرد! در کمیک تویری پیتر همسر داگلاس مونرو ” دیانا ” را می کشد، داریل و هارون با گروه گرگ ها “Wolves” روبرو می شوند و وقتی ریک پیتر را با ضرب اسلحه می کشد انهایک راست به بیرون اسکندریه منتقل می شوند، این مطلب یا داستان جالب تنها یک ترس را به همراه خواهد داشت. آن ترس چیزی نیست به جز مرگ هنرپیشه نقش اول سریال “داریل” ، و تنها ترسی که باقی میماند  ممکن است کل گروه ریک را منحل کند و آن ترس چیزی نیست جز گروه ” گرگ ها ” ، این گروه که در بالای سر واکر ها علامت W  را حک کرده بودند و در نهایت ممکن است که هارون و داریل را گروگان بگیرند، ” هیچکس در امان نیست” که اساس شعار نویسنده این سریال یعنی رابرت کرکمن می باشد.

 

نامز بعدی ما نیکلاس و گلن هستند، نیکلاس در مشکل عمیقی فرو رفته و به سختی میتواند از خود دفاع کند، همانطور که اطلاع دارید گلن و نیکلاس با هم مشکلی دارند که این به خودی خود میتواند  مشکلی را برای گلن ایجاد کند، انتظار برای نگان به سر آمده  در کمیک شماره ۱۰۰ که نگان گلن را با چوب بیسبالش به خمیر تبدیل میکند که هیچوقت کسی اورا فراموش نمیکند، گلن ممکن است در مشکل بزرگی فرو رود ؟ آیا او در پشت دروازه هایی اسکندریه است؟ و یا فقط از نیکلاس احساس نا امنی میکند! نیکلاس تهدیدی جدی برای گلن است، تمام این جواب ها را ما در قسمت اخر از فصل ۵ خواهیم گرفت.

۵۹d36_item-472
مرگ گلن به دست نگان

 

یوجین که هر لحظه رهایی بخش است که معمولا او اولین بوسه مرگ را خواهد چشید، با وجود داشتن کمیک تصویری و اطلاعاتی از آن ممکن است یوجین نیز در معرض خطر جدی ای باشد. ابراهام با گرفتن توسعه و تبدیل شدن به یک رهبر بنابر این احتمال کمی وجود دارد که او خطری را احساس کند. ابراهام حداقل برای مبارزه با ” گرگ ها ” یک ضرورت بسیار جدی است.

 

در حالی که شعار کرکمن ” هیچکس در امان نیست ” می باشد، اما ممکن است که بر سر شخصیت هایی اصلی سریال نیز اتفاقاتی رخ دهد. اما بنابر  برخی از پیش بینی ها در این زمینه ، ریک، کارل، مگی و کارول زنده خواهند ماند. نمیتوانیم صحبتی درباره ریک انجام دهیم چرا که اگر او بمیرد ( گروه و کل سریال از هم می پاشد) و سریال به پایان میرسد، اما خطر جدی کارل را  در معرض خطر قرار میدهد، آیا آن لحظه حماسی کمیک در سریال نیز رخ میدهد و کارل چشم خود را از دست میدهد .

۱Carl135_Cropped
از دست دادن چشم کارل

 

” تسخیر” قسمت آخر از فصل ۵ مردگان متحرک  سات که توسط خود کارگردان اصلی یعنیGreg Nicotero کارگردانی میشود.”تسخیر” در روز یکشنبه بر روی air خواهد رفت و قسمتی ۹۰ دقیقه ای می ‎باشد و صبح همان روز میتوانید از این سایت به طور اختصاصی دانلود نمایید.

نظر شما چیست؟ آیا چه کسی میمیرد؟ اینها تماما یک احتمال می باشد و ۵۰ درصد این اتفاقات رخ میدهد! واقعا امیدواریم که همه زنده بمانند

مترجم : MOEIN