با عرض سلام خدمت دوستان . تو این پست می خوایم بررسی کنیم که تو فصل نیم فصل دوم فصل 5 سریال چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

1/ اولین ابهامی که وجود داره اینه که آیا بث مرده یا نه. پاسخ این سوال پنجاه پنجاهه . از یه طرف عکس های زیادی منتشر شده که بث داره با بازیگرا خداحافظی می کنه از یه طرف هم احتمال این وجود داره که بث نمرده باشه و همه ی این مسائل تو توهم کارول باشه. اما رابرت کرکمن آنقدر باهوش هست که بتونه مخاطبان رو غافلگیر کنه . اگه یادتون باشه تریلر این فصل جوری طراحی شده بود که ریک و گروهش با گرت و افراد ترمینوس به واشنگتن می رن تا راه درمانو پیدا کنن در صورتی که این اتفاق نیفتاد و ریک گرت و همه ی گروهشو نابود کرد و حتی طرف واشنگتن هم نرفت. تو تریلر قسمت بعد دریل سر قبر بث نشسته ولی از کجا معلوم که مرده باشه. اگه می خواست بمیره تا الان نگهش نمیداشتن .(البته این نظر منه)

 

2/ تو این هشت قسمت احتمال زیاد نگان هم خواهد آمد. بی دلیل نبود که قسمت اول نشونش دادن . صددرصد هم به گذشته فلش بک زده میشه که معلوم شه چرا گرت و ترمینوسی ها آدم خوار شدن و نگان چطور اونجا رو یه مدت گرفته بوده.

 

3/چالش ریک و گروهش تو این نیم فصل باید بیشتر مربوط به پیدا کردن مکان مناسب به همراه تلاش برای زنده موندن باشه که با اومدن نگان به عنوان یه فرد بی رحم قشنگترم میشه.

 

4/گفته میشه چون این فصل نسبت به فصل های دیگه از کمیک پیروی کرده پس صددرصد زامبی دست ریکو گاز میگیره. ولی من میگم همچین اتفاقی نمیفته. چون ریک بازیگر اصلی اگه صدمه ببینه سریال بی محتوا میشه. (ولی بعیدم نیست)

 

5/ به نظر می آید زیاد بازیگر جدیدی تو این نیم فصل نداشته باشیم چون داستان اونجور که ازش برمیآد همون حول وحوش اعضای گروه ریکه.

(مطالب ذکر شده همگی بر پایه ی احتمال هستند)

 

 

نظر شما چیه / تو این فصل کی میمیره / چه اتفاق مهمی قرار بیفته؟