سریال واکینگ دد

آخرین خبر

تاریخ پخش قسمت بعدی ترس از مردگان متحرک

ثانیه                دقیقه                ساعت                 روز

2018 08 20 5 30 00

نام قسمت بعدی

Close Your Eyes

با سلام خدمت شما عزیزان. همانطور که شما عزیزان همواره خواستید و از ما درخواست کردید،تصمیم داشتیم که کمیک The Walking Dead را با ترجمه فارسی خدمت شما تقدیم کنیم. کیفیت کار پایین بعضی مترجمان و بدقولی بعضی دیگر!! به خوبی مرا به یاد شقاوت مردم دون و بی ثباتی این فلک بوقلمون و زشتی جهان پتیاره انداخت! به طور کلی پروژه ترجمه و فروش کنسل شد. اما تصمیم گرفتیم کاری بهتر از آن برایتان انجام دهیم و آن ارائه این ترجمه به صورت کاملا رایگان است! بله ما با یکی از وبسایت های فعال در زمینه ترجمه کمیک همکاری گرفتیم و کمیک را با ترجمه ایشان در این جا برای شما قرار می دهیم. تمام مراحل ترجمه این کمیک در این سایت انجام شده و می شود و ما فقط آن را در این سایت نیز انتشار می دهیم تا شما عزیزان از مطالعه آن لذت ببرید.برای رعایت حق سایت و مترجم، لینک های سایت اصلی یعنی farstory.com برای دانلود کمیک قرار می گیرد… هم اکنون شما را به دانلود و خواندن این کمیک جذاب و خواندنی دعوت می کنیم. تمامی حقوق این کمیک متعلق به وبسایت مترجم بوده و هیچ سایتی به هیچ عنوان حق قرار دادن این ترجمه با نام خود را ندارد… اگر این کمیک را در جایی قرار می دهید،حتما آدرس ۲ سایت TWDFANSIR.COM و farstory.com باید به عنوان منبع ذکر گردد!

تا بدین لحظه ۱۳۵ قسمت از این کمیک بی نظیر منتشر شده است و بیش از ۱۰ سال از انتشار جلد اول آن می گذرد… هنوز هم زمانی مشخص برای پایان آن معلوم نشده است. تمام قسمت های این کمیک سیاه و سفید هستند..

ارائه ای از وبسایت Farstory.com با همراهی TWDFANSIR.COM| آپدیت به صورت یک روز در میان

ارائه ای از وبسایت Farstory.com با همراهی TWDFANSIR.COM| آپدیت به صورت یک روز در میان

 

[box type=”download” ]

دوستان عزیز از این به بعد برای دانلود به این پست در سایت فارستوری بروید. چرا که این عزیزان به روشی تازه و نو زین پس اقدام به فروش کمیک هایشان می کنند. برای دانلود کمیک The Walking Dead بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای اطلاع از نحوه عضویت در VIP سایت فارستوری(اکانت VIP) بر روی این نوشته کلیک کنید.

[/box]

رمز فایل ها: www.farstory.com

نظرات خود را با ما در میان بگذارید….

آپدیت یکشنبه ها و پنج شنبه ها…

 

درباره ی نویسنده : Daryl Dixon

  • درج دیدگاه
  • دیدگاه

[popuppress id="19960"]