سریال واکینگ دد

آخرین خبر

تاریخ پخش قسمت بعدی ترس از مردگان متحرک

ثانیه                دقیقه                ساعت                 روز

2018 06 04 5 30 00

نام قسمت بعدی

The Wrong Side Of Where

با سلام خدمت شما عزیزان. همانطور که شما عزیزان همواره خواستید و از ما درخواست کردید،تصمیم داشتیم که کمیک The Walking Dead را با ترجمه فارسی خدمت شما تقدیم کنیم. کیفیت کار پایین بعضی مترجمان و بدقولی بعضی دیگر!! به خوبی مرا به یاد شقاوت مردم دون و بی ثباتی این فلک بوقلمون و زشتی جهان پتیاره انداخت! به طور کلی پروژه ترجمه و فروش کنسل شد. اما تصمیم گرفتیم کاری بهتر از آن برایتان انجام دهیم و آن ارائه این ترجمه به صورت کاملا رایگان است! بله ما با یکی از وبسایت های فعال در زمینه ترجمه کمیک همکاری گرفتیم و کمیک را با ترجمه ایشان در این جا برای شما قرار می دهیم. تمام مراحل ترجمه این کمیک در این سایت انجام شده و می شود و ما فقط آن را در این سایت نیز انتشار می دهیم تا شما عزیزان از مطالعه آن لذت ببرید.برای رعایت حق سایت و مترجم، لینک های سایت اصلی یعنی farstory.com برای دانلود کمیک قرار می گیرد… هم اکنون شما را به دانلود و خواندن این کمیک جذاب و خواندنی دعوت می کنیم. تمامی حقوق این کمیک متعلق به وبسایت مترجم بوده و هیچ سایتی به هیچ عنوان حق قرار دادن این ترجمه با نام خود را ندارد… اگر این کمیک را در جایی قرار می دهید،حتما آدرس ۲ سایت TWDFANSIR.COM و farstory.com باید به عنوان منبع ذکر گردد!

تا بدین لحظه ۱۳۵ قسمت از این کمیک بی نظیر منتشر شده است و بیش از ۱۰ سال از انتشار جلد اول آن می گذرد… هنوز هم زمانی مشخص برای پایان آن معلوم نشده است. تمام قسمت های این کمیک سیاه و سفید هستند..

xz5c8ky9igtqumjts1rq دانلود کمیک The Walking Dead با ترجمه فارسی|(آپدیت یکشنبه ها و پنج شنبه ها)- ارائه ای از وبسایت farstory با همراهی وبسایت TWDFANSIR

ارائه ای از وبسایت Farstory.com با همراهی TWDFANSIR.COM| آپدیت به صورت یک روز در میان

 

[box type=”download” ]

دوستان عزیز از این به بعد برای دانلود به این پست در سایت فارستوری بروید. چرا که این عزیزان به روشی تازه و نو زین پس اقدام به فروش کمیک هایشان می کنند. برای دانلود کمیک The Walking Dead بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

275x400xthe_walking_dead_by_malevolentnate-d3aqv6r.jpg.pagespeed.ic.h8dcb_DmDR دانلود کمیک The Walking Dead با ترجمه فارسی|(آپدیت یکشنبه ها و پنج شنبه ها)- ارائه ای از وبسایت farstory با همراهی وبسایت TWDFANSIR

برای اطلاع از نحوه عضویت در VIP سایت فارستوری(اکانت VIP) بر روی این نوشته کلیک کنید.

[/box]

رمز فایل ها: www.farstory.com

نظرات خود را با ما در میان بگذارید….

آپدیت یکشنبه ها و پنج شنبه ها…

 

درباره ی نویسنده : Daryl Dixon

  • درج دیدگاه
  • دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا میتوانید دیدگاه دهید.

[popuppress id="19960"]